Nasz pupil - nasz skarb


tagi: pies, kot

Kiedy wyjeżdżamy na wakacje, pojawia się problem: co zrobić z naszym pupilem, z naszym ukochanym pieskiem lub kotkiem.

Chcemy dla niego jak najlepiej. Jednak ośrodek, do którego się wybieramy, nie przewiduje obecności zwierząt, a wyjazd w to konkretne miejsce jest naszym marzeniem. Jak wówczas się zachować. 

Na szczęście istnieje rozwiązanie takie hotel dla zwierząt.

W takim miejscu nasz pupil na pewno będzie czuł się dobrze i bezpiecznie. Możemy być pewni, że pracują tam ludzie, którzy tak jak my kochają zwierzęta i nie pozwolą zrobić im krzywdy. Jednak jest to rozwiązanie dość kosztowne. Doba w takim hotelu dla zwierząt może kosztować tyle samo co w zwykłego hotelu, który gości ludzi, a nie zwierzęta. Dlatego istotną kwestią jest bez wątpienia tani hotel dla psów pod Warszawą - To bardzo ważne, żebyśmy do szacowanej ceny naszego urlopu doliczyli od razu kwotę, którą trzeba będzie zapłacić za taki hotel dla naszego pupila. Trzeba jednak przyznać, że jego bezpieczeństwo i dobry nastrój są bezcenne i warte każdej złotówki. 

Taki hotel znajdziemy w wielu miastach, dlatego nie będzie żadnym problemem znalezienie takiej instytucji jak hotel dla psów i kotów w Warszawie. Nasz pupil zasługuje na wszystko co najlepsze. Jednak my również mamy prawo wypocząć po trudach naszej codziennej pracy. Dlatego nie możemy mieć wyrzutów sumienia z tego powodu, że wyjeżdżamy w miejsce, gdzie naszego pupila nie można zabrać. On z pewnością będzie za nami tęsknił, ale za co radość po naszym powrocie będzie ogromna. My też na nowo odkryjemy jaki cenny mamy w domu skarb - naszego pupila.

Galeria zdjęć:
pies
kot
pies, kot

Informacje branżowe

rss icon Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

rss icon Elektrownia jądrowa będzie budowana

Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

rss icon Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2018 grudzień 2017 listopad 2016 czerwiec 2011