Oszczędzanie na aucie


tagi: auto, samochód, wypożyczalnia, wynajem

Posiadanie własnego auta to spory wydatek.

Oczywiście pomijamy tu koszt benzyny. Poza wydatkami związanymi z kosztami eksploatacji auta trzeba także regularnie wnosić inne opłaty, które wcale nie są najniższe. 
Ponadto o samochód należy dbać i poddawać go regularnym przeglądom technicznym, aby zawsze był sprawny i w miarę bezpieczny. Jak widać takie posiadanie własnego samochodu może generować całkiem spore wydatki, a przecież nie wszyscy potrzebujemy auta codziennie. Coraz więcej osób mieszka w dużych miastach, gdzie jest doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, lub miejskie wypożyczalnie takie jak http://www.q24wypozyczalnia.pl 
Za niewielkie pieniądze można podróżować niemal po całym mieście bez przejmowania się przepisami drogowymi lub innymi kierowcami. Czasami jednak auto jest potrzebne, na przykład na wyjazd za miasto z dziewczyną. Wtedy pomocą służy wypożyczalnia aut w Krakowie. Oferuje ona całą gamę samochodów różnych marek, które są praktycznie nowe (no bo auto do pięciu lat nie jest starym modelem), i mamy gwarancję, że zadbane pod względem technicznym. 
Taki wynajem samochodów w Krakowie jest coraz popularniejszy wśród mieszkańców. Ba, wypożyczalnia w podkrakowskich Balicach jest także coraz chętniej odwiedzana przez turystów, którym nie chce się sprawdzać połączeń autobusowych i wolą poruszać się autem. Za dość niewielką opłatę można pozyskać sprawny, szybki, pojemny, a jednocześnie nowoczesny samochód. 
Trudno nie skorzystać z takiej oferty, a jednocześnie całkiem dużej oszczędności (w porównaniu do utrzymywania swojego samochodu).

Galeria zdjęć:
auto
samochód
wypożyczalnia
wynajem
auto, samochód, wypożyczalnia, wynajem

Informacje branżowe

rss icon Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

rss icon Elektrownia jądrowa będzie budowana

Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

rss icon Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2018 grudzień 2017 listopad 2016 czerwiec 2011