Wygodne i komfortowe spanie w Poznaniu


tagi: noclegi, hotele, poznań

Na hotele w Poznaniu istnieje spore rynkowe zapotrzebowanie.

Ciągle zwiększająca się ilość turystów a także biznesmenów łącznie z rosnącą ilością inwestycji w Poznaniu sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, iż hotele Poznań są niezbędne.

Hotel Poznań to luksusowy hotel w Poznaniu. Ten hotel zastąpi wam dom. Unikalna aura naszego hotel Poznań wpasowuje się w świetny sposób w atmosferę relaksu, prywatności i odprężenia oraz odpoczynku. Rewelacyjnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne potrawy serwowane przez naszego kucharza. Nasza restauracja Poznań sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych gości w Poznaniu.

Poznań jest drugim ośrodkiem rzemieślniczym Zachodniej Polski a także drugim co do areału miastem. To również miasto o złożonej historii, niestety fatalnie doświadczone tak przez pierwszą wojnę światową jak i czasy komunistyczne i stacjonowanie wojsk okupacyjnej armii radzieckiej.

Do niezaprzeczalnych hitów Hotel Poznań należą: najświeższe i najpiękniejsze kwiaty z najlepszej kwiaciarni w Poznaniu, restauracja Poznań z wykwintnym menu, bezprzewodowy dostęp do internetu na obszarze całego hotelu, brak barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych, atrakcje dla dzieci jak również współpraca z najlepszą korporacją taksówkarską w Poznaniu.

Restauracja Hotel Poznań staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Poznaniu. Poza daniami dla gości hotelowych nasza restauracja Poznań realizuje zlecenia a także zamówienia na obsługę imprez firmowych lub catering Poznań.

Hotel Włoski - hotel Poznań
Dolna Wilda 8
61-552 Poznań
tel. +48 61 833 52 62
fax: +48 61 833 52 61
e-mail: info@hotelwloski.pl
http://www.hotelwloski.pl

Galeria zdjęć:
noclegi
hotele
poznań
noclegi, hotele, poznań

Informacje branżowe

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

rss icon Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2018 grudzień 2017 listopad 2016 czerwiec 2011